Magnetický kábel 3v1, USB-A na microUSB/ USB-C / Lightning, 1 meter

Kód: KAB_3IN1
Novinka
Značka: KOMA
6,75 € 5,63 € bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka bola vypredaná…

KOMA USB kábel s magnetickou koncovkou, 3 typy konektorov, USB-C / MicroUSB / Apple Lightning, LED signalizácia nabíjania, nylonový oplet, čierny, dĺžka 1 meter.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický kábel 3v1, USB-A na microUSB/ USB-C / Lightning, 1 meter

Pomocou tohto kábla môžete nabíjať širokú škálu svojich zariadení. Obsahuje 3 ľahko vymeniteľné konektory, ktoré môžete použiť napríklad na nabíjanie mobilných telefónov iPhone, tabletov iPad, ale aj Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi a mnohých ďalších. Navyše máte k dispozícii aj starší konektor MicroUSB, takže ani staršie modely telefónov nezostanú bez napájania.

KAB_3IN1_02

 

 

Typy konektorů

 USB-C konektor

USB-C konektor je prelomovou novinkou, ktorá sa odlišuje od všetkých predchádzajúcich verzií. Nie sú to však len rozmery, ktoré robia USB-C odlišným, ale má množstvo ďalších predností. Nový tvar má tú výhodu, že ho je možné pripojiť obojstranne. USB-C podporuje aj rad alternatívnych módov, ktoré umožňujú za pomoci rôznych adaptérov pripojiť konektory ako HDMI, VGA, DisplayPort a ďalšie. V súčasnej dobe využívajú tablety a smartphony na nabíjanie konektory USB. USB-C však disponuje výkonom až 100 W v oboch smeroch oproti staršiemu USB 2.0, ktorý poskytuje výkon maxilmálne 2,5 W. Notebooky tak môžu byť cez konektor USB-C aj dobíjané, čo využíva napríklad najnovšia séria MacBook od Apple. Môže nastať situácia, že potrebujete mať k notebooku pripojený monitor, ktorý využívate ako externý displej a zároveň pomocou neho dobíjať svoje zariadenie, to všetko USB-C zvládne.

MicroUSB

Konektor microUSB slúži na prenos dát, párovanie vášho smartfónu s počítačom či na dobíjanie. V dnešnej dobe sa jedná skôr o starší typ konektora, jeho alternatívami sú napríklad USB-C alebo Lightening pri Apple. Jeho výhodou sú malé rozmery, vďaka ktorým v prístroji zostáva viac miesta na dôležitejšie komponenty.

Apple Lightning

Rozhranie Lightning je používané výhradne značkou Apple. Je nástupcom klasického 30 pinového konektora a používa sa od roku 2012. Slúži výhradne na dobíjanie ak dátovým prenosom pre telefóny Apple iPhone, tablety iPad a ďalšie.

 

 

Magnetické konektory, LED signalizácia

Ľahko vymeniteľné konektory so silným magnetom a 360 ° plochou. Nezáleží na tom, ako konektor do koncovky dáte, magnet a plôšky po celom obvode konektora sa o to postarajú. V koncovke je zabudovaná LED signalizácia, ktorá vás informuje o práve prebiehajúcom nabíjaní.

KAB_3IN1_03

 

 

Kompatibilita zariadenia

S týmto káblom môžete nabíjať napríklad mobilné telefóny iPhone, tablety iPad, alebo aj telefóny Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi a mnoho ďalších.

KAB_3IN1_04

 

Technické parametre:

  • Koncovka hlavná: USB-A
  • Konektor 1: USB-C
  • Konektor 2: MicroUSB
  • Konektor 3: Apple Lightning
  • Materiál: Nylonový oplet
  • Špeciálne funkcie: Magnetické konektory, LED signalizácia aktívneho nabíjania.
  • Farba: čierna
  • Dĺžka: 1 meter
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: