Náhradné čepele KOMA F5 kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Fusion 5, 4ks v balenie

Kód: F5_BRIT
Novinka
Značka: KOMA
7,10 € 5,92 € bez DPH 1,78 € / 1 ks
Skladom (55 balenie)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

KOMA F5 - Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Fusion 5 sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorí nechcú nič menej ako dôkladné oholenie. Tieto náhradné čepele, navrhnuté a vyrobené s maximálnou precíznosťou, poskytujú hladké a pohodlné oholenie za každých okolností. Kvalita je našou prioritou, a preto sme pre vás pripravili náhradné žiletky, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMA F5 - Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Fusion 5 sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a účinnú náhradu pre svoj obľúbený holiaci strojček. Tieto čepieľky sú navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a dôkladné oholenie pri každom použití. S ich pomocou si môžete vychutnať dokonalý pocit sviežosti a pohodlia.

Vďaka inovatívnej technológii a precíznemu spracovaniu ponúkajú tieto náhradné žiletky skvelý výkon a trvanlivosť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Kompatibilita s holiacimi strojčekmi Gillette Fusion 5 navyše znamená, že ich môžete používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov a pohodlia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kvalitné a precízne holiace čepele: Poskytujú hladké a dôkladné oholenie pri každom použití.
  • Inovatívna technológia: Zaručuje vynikajúci výkon a trvanlivosť čepele.
  • Vysokokvalitné materiály: Zaručujú dlhú životnosť a odolnosť čepieľok voči opotrebovaniu.
  • Kompatibilný s Gillette Fusion 5: Možno ho používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

S KOMA F5 - náhradnými čepieľkami vnesiete do svojho každodenného holenia mimoriadnu kvalitu a profesionalitu. Skôr než sa rozhodnete, prečo nevyskúšať tieto kvalitné náhradné čepele a neobjaviť rozdiel, ktorý prinesú do vášho holenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: