Náhradné čepele KOMA M3 kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3

Kód: M3_BRIT
Novinka
Značka: KOMA
5,30 € 4,42 € bez DPH 1,33 € / 1 ks
Skladom (165 balenie)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

KOMA M3 - Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorí nechcú nič menej ako dôkladné oholenie. Tieto náhradné čepieľky, navrhnuté a vyrobené s maximálnou precíznosťou, poskytujú hladké a pohodlné oholenie za každých okolností. Kvalita je našou prioritou, a preto sme pre vás pripravili náhradné žiletky, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy.

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMA M3 - Náhradné čepieľky kompatibilné s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a účinnú náhradu pre svoj obľúbený holiaci strojček. Tieto čepieľky sú navrhnuté tak, aby poskytovali hladké a dôkladné oholenie pri každom použití. S ich pomocou si môžete vychutnať dokonalý pocit sviežosti a pohodlia.

Vďaka inovatívnej technológii a precíznemu spracovaniu ponúkajú tieto náhradné žiletky skvelý výkon a trvanlivosť. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Kompatibilita s holiacimi strojčekmi Gillette Mach 3 navyše znamená, že ich môžete používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov a pohodlia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kvalitné a precízne holiace čepele: Poskytujú hladké a dôkladné oholenie pri každom použití.
  • Inovatívna technológia: Zaručuje vynikajúci výkon a trvanlivosť čepele.
  • Vysokokvalitné materiály: Zaručujú dlhú životnosť a odolnosť čepieľok voči opotrebovaniu.
  • Kompatibilné s Gillette Mach 3: Možno používať s preferovaným holiacim strojčekom pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

S KOMA M3 - náhradnými čepieľkami vnesiete do svojho každodenného holenia mimoriadnu kvalitu a profesionalitu. Skôr než sa rozhodnete, prečo nevyskúšať tieto kvalitné náhradné čepele a neobjaviť rozdiel, ktorý prinesú do vášho holenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: