Sklad Bratislava

Práve sme pre Vás ZRIADILI ÚPLNE nový sklad v Bratislave.

Potrebujete tovar pre zákazníka do druhého dňa? Nie je problém.

Objednajte si online v internetovom obchode www.komaoline.sk do desiatej hodiny doobeda a na druhý deň Vám prepravná spoločnosť GEIS doručí Vašu zásielku.

Minimálna hodnota objednávky je 100 EUR s DPH

 

Podmienky doručenia do druhého dňa

  • Pokiaľ uskutočníte objednávku cez internetový obchod www.komaonline.sk v čase od 0:01 hodiny do 10:00 hodiny bude Vaša objednávka ešte ten deň expedovaná a Vám doručená nasledujúci pracovní deň.
  • Objednávky prijaté po desiatej hodine dopoludnia sa budú expedovať až nasledujúci pracovný deň.
  • Podmienkou doručenie do druhého dňa je výber z tovaru, ktorý je aktuálne dostupný na sklade v Bratislave.

 

Zoznam aktuálne dostupných položiek v novom sklade v Bratislave nájdete tu

 

Ako získať užívateľský účet

Registráciu do internetového obchodu môžete jednoducho získať zaslaním požiadavky o registráciu spolu so všetkými fakturačnými údajmi a kontaktmi na email obchodsk@komaconsulting.cz alebo priamo na stránke internetového obchodu v sekcii "Registrácia"

Registračný formulár nájdete tu

Ďalšou možnosťou registrácie je kontaktovať obchodnú zástupkyňu Sidóniu Červeňovú na telefónnom čísle 0915 491 843 alebo na email 10prodej@komaconsulting.cz, ktorá Vás prevedie potrebnými krokmi. Následne Vám pošleme email s prístupovými údajmi.

 

AKCia ZajTRA alEBO ZDARMA

Variant ZAJTRA

  • Ak si objednáte tovar zo skladu v Bratislave, my Vám tovar dovezieme už nasledujúci pracovný deň. Na žiadne výrobky z tohto skladu sa nevzťahuje iná akčná ponuka

 

Variant ZDARMA

  • Ak si objednáte akýkoľvek produkt z nášho sortimentu, ktorý je na centrálnom sklade v ČR (doba dodania je 72 hodin) môžete naplno využiť akciu 10+10 ZDARMA alebo 5+5 ZDARMA na vybrané výrobky

 

Zoznam akčných výrobkov si môžete pripomenúť v tomto článku