Synchronizačný a nabíjací kábel USB-C / Lightning konektor pre Apple - 2m, biely

Kód: KAB_USBC_2M
Novinka
Neohodnotené
Značka: KOMA
3,55 € 2,96 € bez DPH
Skladem (192 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023

Dátový a nabíjací kábel pre Apple iPhone, iPad a iné zariadenia s Lightning konektorom, USB Hi-Speed 480 Mb/s, nabíjanie až 1,5 A, 1x USB-C, 1x Lightning konektor, farba biela, dĺžka 2 metre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Synchronizačný a nabíjací kábel USB-C/Lightning pre Apple iPhone/iPad/iPod

Kvalitný USB kábel KOMA pre produkty Apple s koncovkou Lightning. Druhý koniec kábla s dĺžkou 2 metre je vybavený novou koncovkou USB-C a umožňuje tak napájanie a synchronizáciu dát s počítačom. Vďaka svojej prenosovej rýchlosti 480 Mbps a výstupu 1,5 A zaisťuje rýchly prenos dát aj dobíjanie.

 

KAB_USBC_2M_02

 

 

USB-C konektor

USB-C konektor je prelomovou novinkou, ktorá sa odlišuje od všetkých predchádzajúcich verzií. Nie sú to však len rozmery, ktoré robia USB-C odlišným, ale má množstvo ďalších predností. Nový tvar má tú výhodu, že ho je možné pripojiť obojstranne. USB-C podporuje aj rad alternatívnych módov, ktoré umožňujú za pomoci rôznych adaptérov pripojiť konektory ako HDMI, VGA, DisplayPort a ďalšie. V súčasnej dobe využívajú tablety a smartphony na nabíjanie konektory USB. USB-C však disponuje výkonom až 100 W v oboch smeroch oproti staršiemu USB 2.0, ktorý poskytuje výkon maxilmálne 2,5 W. Notebooky tak môžu byť cez konektor USB-C aj dobíjané, čo využíva napríklad najnovšia séria MacBook od Apple. Môže nastať situácia, že potrebujete mať k notebooku pripojený monitor, ktorý využívate ako externý displej a zároveň pomocou neho dobíjať svoje zariadenie, to všetko USB-C zvládne.

 

 

Synchronizácia a nabíjanie s PC (Mac)

Tento kábel dosahuje prenosovú rýchlosť až 480 Mbps, ktorý Vám zaistí rýchly prenos dát medzi PC a telefónom.

KAB_USBA_2M_03

 

 

Odolný a flexibilný

USB-C kábel KOMA je zakončený koncovkami z tvrdeného plastu. PVC oplet zaisťuje vysokú odolnosť av najviac namáhanom mieste je kábel vystužený, vďaka čomu kábel vydrží naozaj veľa a je zárukou dlhej životnosti.

KAB_USBA_2M_04_SK

 

 

Konektivita

Tento kábel je kompatibilný so všetkými zariadeniami Apple využívajúcimi konektor Lightning. Napríklad mobilné telefóny iPhone, tablet iPad alebo hudobný prehrávač iPod. Pomocou s kábla je tiež možné sa prepojiť s PC.

KAB_USBA_2M_06

 

 

Hlavné vlastnosti

KAB_USBC_2M_05_SK

 

Technické parametre:

  • Koncovka 1: USB-C
  • Koncovka 2: Lightning konektor
  • Prenos dát: až 480 Mbps
  • Max. prúd: až 1,5 A
  • Max. zaťaženie: 9V / 20W
  • Dĺžka: 2 metre
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: